Lectures

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
1UGA Ashesh Mahidadia
Tue 16:00 18:00 1-10 Law Th G04
Fri 16:00 18:00 1-10 Burrows Th
WEB1 Ashesh Mahidadia
- - -

Tutorial and Laboratory Blocks

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
M11A Gal Aharon
Kevin Luxa
Mon 11:00 12:00 1-3,5-11 Gold G07
Mon 12:00 14:00 1-3,5-11 TablaK17G7
M11B Bryan Hutagalung
Connor O'Shea
Mon 11:00 12:00 1-3,5-11 Quad G054
Mon 12:00 14:00 1-3,5-11 BongoK17G7
M13A Ryan Eves
Adrian Martinez
Mon 13:00 14:00 1-3,5-11 Sqhouse208
Mon 14:00 16:00 1-3,5-11 BongoK17G7
M13B Gal Aharon
Dylan Blecher
Mon 13:00 14:00 1-3,5-11 Sqhouse207
Mon 14:00 16:00 1-3,5-11 TablaK17G7
T09A Connor O'Shea
Braedon Wooding
Tue 09:00 10:00 1-10 ElecEngG10
Tue 10:00 12:00 1-10 BongoK17G7
T09B Ava Williams
David Connick
Tue 09:00 10:00 1-10 Webst 256
Tue 10:00 12:00 1-10 TablaK17G7
T11A Ava Williams
Alex Linker
Tue 11:00 12:00 1-10 SEB B27
Tue 12:00 14:00 1-10 BongoK17G7
T11B Sage Barreda-Pitcairn
Zachary Partridge
Tue 11:00 12:00 1-10 SEB B25
Tue 12:00 14:00 1-10 TablaK17G7
W09A Sarah Liu
Dylan Blecher
Wed 09:00 10:00 1-10 Webst 256
Wed 10:00 12:00 1-10 BongoK17G7
W09B Kaiqi Liang
Ryan Eves
Wed 09:00 10:00 1-10 Quad 1046
Wed 10:00 12:00 1-10 TablaK17G7
W11A Nanway Chen
Alex Linker
Wed 11:00 12:00 1-10 Sqhouse218
Wed 12:00 14:00 1-10 BongoK17G7
W11B Angeline Parrella
Braedon Wooding
Wed 11:00 12:00 1-10 Sqhouse214
Wed 12:00 14:00 1-10 TablaK17G7
W13A Zoe Ramirez
Katherine Allen
Wed 13:00 14:00 1-10 Gold G06
Wed 14:00 16:00 1-10 BongoK17G7
W13B Bryan Hutagalung
Adam Tizzone
Wed 13:00 14:00 1-10 Quad G040
Wed 14:00 16:00 1-10 TablaK17G7
H13A Sarah Liu
Zachary Partridge
Thu 13:00 14:00 1-10 Law 302
Thu 14:00 16:00 1-10 BongoK17G7
H13B Nanway Chen
Eleni Dimitriadis
Thu 13:00 14:00 1-10 Law 276
Thu 14:00 16:00 1-10 TablaK17G7
F11A Kaiqi Liang
Connor O'Shea
Fri 11:00 12:00 1-10 Sqhouse205
Fri 12:00 14:00 1-10 BongoK17G7
F11B Sage Barreda-Pitcairn
David Connick
Fri 11:00 12:00 1-10 Sqhouse207
Fri 12:00 14:00 1-10 TablaK17G7
F13A Eleni Dimitriadis
Kevin Luxa
Fri 13:00 14:00 1-10 Sqhouse208
Fri 14:00 16:00 1-10 TablaK17G7
F13B Zoe Ramirez
Samuel O'Brien
Fri 13:00 14:00 1-10 Gold G05
Fri 14:00 16:00 1-10 BongoK17G7

Back to top

COMP2521 19T3 (Data Structures and Algorithms) is powered by WebCMS3
CRICOS Provider No. 00098G