Lectures

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
1UGA Marc Chee
Wed 11:00 13:00 Online
Fri 16:00 18:00 Online

Tutorial and Laboratory Blocks

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
T09A Ben Briant
Michael Gribben
Tue 09:00 10:00 1-5,7-10 SEB B26
Tue 10:00 12:00 1-5,7-10 FluteME303
T09B Tom Kunc
Clarissa Tatang
Tue 09:00 10:00 1-5,7-10 Online
Tue 10:00 12:00 1-5,7-10 Online
T09C Kane Walter
Brodie Bennet
Tue 09:00 10:00 1-5,7-10 Online
Tue 10:00 12:00 1-5,7-10 Online
T11A Karl Cheng
Elliot Rotenstein
Tue 11:00 12:00 1-5,7-10 AinswthG01
Tue 12:00 14:00 1-5,7-10 FluteME303
T11B Tammy Zhong
Ada Luong
Tue 11:00 12:00 1-5,7-10 Online
Tue 12:00 14:00 1-5,7-10 Online
T11C Matthew Turner
Mariya Shmalko
Tue 11:00 12:00 1-5,7-10 Online
Tue 12:00 14:00 1-5,7-10 Online
T13A Alvin Fujito
Jack Robbers
Tue 13:00 14:00 1-5,7-10 Law 203
Tue 14:00 16:00 1-5,7-10 FluteME303
T13B Zac Kologlu
Clarissa Tatang
Tue 13:00 14:00 1-5,7-10 Online
Tue 14:00 16:00 1-5,7-10 Online
T13C Harrison Steyn
Andrew Trout
Tue 13:00 14:00 1-5,7-10 Online
Tue 14:00 16:00 1-5,7-10 Online
T15A Elizabeth Willer
Jennifer King
Tue 15:00 16:00 1-5,7-10 Law 301
Tue 16:00 18:00 1-5,7-10 FluteME303
T15B Anosua Roy
Rory Golledge
Tue 15:00 16:00 1-5,7-10 Online
Tue 16:00 18:00 1-5,7-10 Online
T15C Donna Zhou
Anna Brew
Tue 15:00 16:00 1-5,7-10 Online
Tue 16:00 18:00 1-5,7-10 Online
W14A Alvin Fujito
Elliot Rotenstein
Wed 14:00 15:00 1-5,7-10 Law 101
Wed 15:00 17:00 1-5,7-10 FluteME303
W14B Peter Kerr
Lorenzo Lee Solano
Wed 14:00 15:00 1-5,7-10 Online
Wed 15:00 17:00 1-5,7-10 Online
W14C Kangying Lin
Matthew Turner
Wed 14:00 15:00 1-5,7-10 Online
Wed 15:00 17:00 1-5,7-10 Online
W16A Elizabeth Willer
Thomas Killingback
Wed 16:00 17:00 1-5,7-10 Col LG02
Wed 17:00 19:00 1-5,7-10 FluteME303
W16B Rory Golledge
Sabrina Rispin
Wed 16:00 17:00 1-5,7-10 Online
Wed 17:00 19:00 1-5,7-10 Online
W16C Branda Lam
Ewan Barnett
Wed 16:00 17:00 1-5,7-10 Online
Wed 17:00 19:00 1-5,7-10 Online
H09A Michael Gribben
Brodie Bennet
Thu 09:00 10:00 1-5,7-10 AinswthG01
Thu 10:00 12:00 1-5,7-10 FluteME303
H09B Michelle Wong
Zoe Ramirez
Thu 09:00 10:00 1-5,7-10 Online
Thu 10:00 12:00 1-5,7-10 Online
H11A Tanya Bareja
Jack Robbers
Thu 11:00 12:00 1-5,7-10 AinswthG01
Thu 12:00 14:00 1-5,7-10 FluteME303
H11B Kangying Lin
Rani Jiang 🤯
Thu 11:00 12:00 1-5,7-10 Online
Thu 12:00 14:00 1-5,7-10 Online
H11C Zac Kologlu
Anna Brew
Thu 11:00 12:00 1-5,7-10 Online
Thu 12:00 14:00 1-5,7-10 Online
H13A Tom Kunc
Joanna Lin
Thu 13:00 14:00 1-5,7-10 Ainswth201
Thu 14:00 16:00 1-5,7-10 FluteME303
H13B Peter Kerr
Branda Lam
Thu 13:00 14:00 1-5,7-10 Online
Thu 14:00 16:00 1-5,7-10 Online
H13C Claire Hua
Catherine Cheng
Thu 13:00 14:00 1-5,7-10 Online
Thu 14:00 16:00 1-5,7-10 Online
H15A Donna Zhou
Jennifer King
Thu 15:00 16:00 1-5,7-10 Law 389
Thu 16:00 18:00 1-5,7-10 FluteME303
H15B Tammy Zhong
Shrey Somaiya
Thu 15:00 16:00 1-5,7-10 Online
Thu 16:00 18:00 1-5,7-10 Online
H17A Karl Cheng
Ben Briant
Thu 17:00 18:00 1-5,7-10 AinswthG01
Thu 18:00 20:00 1-5,7-10 FluteME303
H17B Andrew Trout
Kane Walter
Thu 17:00 18:00 1-5,7-10 Online
Thu 18:00 20:00 1-5,7-10 Online
H17C Sabrina Rispin
Harrison Steyn
Thu 17:00 18:00 1-5,7-10 Online
Thu 18:00 20:00 1-5,7-10 Online
F10A Anosua Roy
Ewan Barnett
Fri 10:00 11:00 1-5,7-10 AinswthG01
Fri 11:00 13:00 1-5,7-10 FluteME303
F10B Zoe Ramirez
Ava Williams
Fri 10:00 11:00 1-5,7-10 Online
Fri 11:00 13:00 1-5,7-10 Online
F10C Shrey Somaiya
Catherine Cheng
Fri 10:00 11:00 1-5,7-10 Online
Fri 11:00 13:00 1-5,7-10 Online
F12A Thomas Killingback
Joanna Lin
Fri 12:00 13:00 1-5,7-10 Law 276
Fri 13:00 15:00 1-5,7-10 FluteME303
F12B Ada Luong
Michelle Wong
Fri 12:00 13:00 1-5,7-10 Online
Fri 13:00 15:00 1-5,7-10 Online
F12C Rani Jiang 🤯
Lorenzo Lee Solano
Fri 12:00 13:00 1-5,7-10 Online
Fri 13:00 15:00 1-5,7-10 Online

Back to top

COMP1511 21T1 (Programming Fundamentals) is powered by WebCMS3
CRICOS Provider No. 00098G