Lectures

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
1UGA Ashesh Mahidadia
Mon 18:00 20:00 1-9,11 Burrows Th
Tue 14:00 16:00 1-10 Law Th G04
WEB1 Ashesh Mahidadia
- - -

Tutorial and Laboratory Blocks

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
M09A Jessica Theodosius
Adam Stucci
Mon 09:00 10:00 1-9,11 Quad 1045
Mon 10:00 12:00 1-9,11 Oboe ME304
M09B James O'Brien
Tom Kunc
Mon 09:00 10:00 1-9,11 Ainswth101
Mon 10:00 12:00 1-9,11 FluteME303
M11A Jashank Jeremy
Lumina Gajanayake
Mon 11:00 12:00 1-9,11 Quad 1045
Mon 12:00 14:00 1-9,11 Oboe ME304
M11B Adrian Martinez
Nicholas Hiebl
Mon 11:00 12:00 1-9,11 ElecEngG03
Mon 12:00 14:00 1-9,11 FluteME303
H09A Lucy Qiu
Ryan Eves
Tue 09:00 10:00 11 AinswthG01
Tue 10:00 12:00 11 TablaK17G7
Thu 09:00 10:00 1-9 AinswthG01
Thu 10:00 12:00 1-9 TablaK17G7
T09A Zachary Partridge
Kevin Luxa
Tue 09:00 10:00 1-10 ElecEngG04
Tue 10:00 12:00 1-10 FluteME303
T09B Adam Tizzone
Tue 09:00 10:00 1-10 ElecEngG10
Tue 10:00 12:00 1-10 Oboe ME304
H13A Alexander Rowell
Andrew Kaploun
Tue 13:00 14:00 11 RedC 2035
Tue 14:00 16:00 11 FluteME303
Thu 13:00 14:00 1-9 RedC 2035
Thu 14:00 16:00 1-9 FluteME303
H13B Brittany Evat
Ryan Eves
Tue 13:00 14:00 11 Webst 251
Tue 14:00 16:00 11 Oboe ME304
Thu 13:00 14:00 1-9 Webst 251
Thu 14:00 16:00 1-9 Oboe ME304
H15A Oliver Richards
Conrad Martin
Tue 15:00 16:00 11 Mat 232
Tue 16:00 18:00 11 Drum K17B8
Thu 15:00 16:00 1-9 Mat 232
Thu 16:00 18:00 1-9 Drum K17B8
F11A Jessica Theodosius
Adam Stucci
Wed 11:00 12:00 11 Gold G03
Wed 12:00 14:00 11 Oboe ME304
Fri 11:00 12:00 1-8,10 Gold G03
Fri 12:00 14:00 1-8,10 Oboe ME304
F11B Tom Kunc
Sam Lazarus
Wed 11:00 12:00 11 Quad G034
Wed 12:00 14:00 11 FluteME303
Fri 11:00 12:00 1-8,10 Quad G034
Fri 12:00 14:00 1-8,10 FluteME303
W11A Ash Liu
Katherine Allen
Wed 11:00 12:00 1-10 Quad 1043
Wed 12:00 14:00 1-10 Oboe ME304
W11B Adrian Martinez
Sam Lazarus
Wed 11:00 12:00 1-10 Gold G02
Wed 12:00 14:00 1-10 FluteME303
F13A Brittany Evat
Andrew Kaploun
Wed 13:00 14:00 11 ElecEngG10
Wed 14:00 16:00 11 Oboe ME304
Fri 13:00 14:00 1-8,10 ElecEngG10
Fri 14:00 16:00 1-8,10 Oboe ME304
F13B Conrad Martin
Lucy Qiu
Wed 13:00 14:00 11 AinswthG01
Wed 14:00 16:00 11 FluteME303
Fri 13:00 14:00 1-8,10 AinswthG01
Fri 14:00 16:00 1-8,10 FluteME303
W13A Kevin Luxa
Zachary Partridge
Wed 13:00 14:00 1-10 Gold G07
Wed 14:00 16:00 1-10 Oboe ME304
W13B Dylan Brotherston
Ash Liu
Wed 13:00 14:00 1-10 Quad G054
Wed 14:00 16:00 1-10 FluteME303

Back to top

COMP2521 19T1 (Data Structures and Algorithms) is powered by WebCMS3
CRICOS Provider No. 00098G