Lectures

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
1UGA Salil Kanhere
Mon 14:00 16:00 1,3-11 Burrows Th
Thu 11:00 13:00 1-10 CLB 7
1UGB Zainab Abaid
Wed 16:00 18:00 1-10 CLB 7
Fri 11:00 13:00 1-10 MathewsThA

Tutorial and Laboratory Blocks

Name Staff Day Start Time End Time Weeks Room
M09A Yongtong Feng
Livia Wijayanti
Ash Liu
Mon 09:00 10:00 1,3-11 Gold G01
Mon 10:00 12:00 1,3-11 StringsME3
M09B Marlene Baquiran
Jeremy Chiu
Ash Liu
Mon 09:00 10:00 1,3-11 Webst 302
Mon 10:00 12:00 1,3-11 BrassME305
M11A Hayden Le
Callum Avery
Dong Luo
Mon 11:00 12:00 1,3-11 Gold G01
Mon 12:00 14:00 1,3-11 StringsME3
M11B Nhat Nguyen
Yutian Li
Dong Luo
Mon 11:00 12:00 1,3-11 Webst 302
Mon 12:00 14:00 1,3-11 BrassME305
M16A Andrew Trout
Dylan Brotherston
Mon 16:00 17:00 1,3-11 Law 301
Mon 17:00 19:00 1,3-11 Oboe ME304
M16B Dong Luo
Ash Liu
Mon 16:00 17:00 1,3-11 ElecEngG09
Mon 17:00 19:00 1,3-11 FluteME303
M16C Kaiqi Liang
Yue Wu
Mon 16:00 17:00 1,3-11 ElecEngG10
Mon 17:00 19:00 1,3-11 SitarME306
M18A Clifford Sesel
Livia Wijayanti
Mon 18:00 19:00 1,3-11 Quad 1045
Mon 19:00 21:00 1,3-11 FluteME303
M18B Angus Worrall
Yue Wu
Mon 18:00 19:00 1,3-11 Gold G09
Mon 19:00 21:00 1,3-11 Oboe ME304
T09A Emily Chen
Nhat Nguyen
Dylan Brotherston
Tue 09:00 10:00 1-10 Webst 302
Tue 10:00 12:00 1-10 StringsME3
T09B Aydin Itil
Ash Liu
Dylan Brotherston
Tue 09:00 10:00 1-10 Webst 251
Tue 10:00 12:00 1-10 BrassME305
T11A Jashank Jeremy
Lance Young
Tue 11:00 12:00 1-10 Quad 1045
Tue 12:00 14:00 1-10 FluteME303
T11B Michael Manansala
Callum Avery
Tue 11:00 12:00 1-10 Quad 1048
Tue 12:00 14:00 1-10 Oboe ME304
T14A Clifford Sesel
Sam Lazarus
Tue 14:00 15:00 1-10 Law 302
Tue 15:00 17:00 1-10 Oboe ME304
T14B Hayden Le
Ryan Fallah
Tue 14:00 15:00 1-10 Quad 1046
Tue 15:00 17:00 1-10 FluteME303
T16A Oliver Richards
Michael Kedar
Tue 16:00 17:00 1-10 AinswthG01
Tue 17:00 19:00 1-10 Oboe ME304
T16B Michael Yoo
Selina Chua
Tue 16:00 17:00 1-10 Ainswth201
Tue 17:00 19:00 1-10 FluteME303
T18A Yongtong Feng
Andrew Trout
Tue 18:00 19:00 1-10 Law 276
Tue 19:00 21:00 1-10 StringsME3
W11A James Ye
Yunzhu Julie Duan
Wed 11:00 12:00 1-10 AinswthG01
Wed 12:00 14:00 1-10 Oboe ME304
W11B Melena Jordanova
Jeremy Chiu
Wed 11:00 12:00 1-10 Ainswth201
Wed 12:00 14:00 1-10 FluteME303
W13A Lance Young
Dylan Brotherston
Wed 13:00 14:00 1-10 ElecEngG10
Wed 14:00 16:00 1-10 Oboe ME304
W13B Marlene Baquiran
Kaiqi Liang
Wed 13:00 14:00 1-10 Law 388
Wed 14:00 16:00 1-10 FluteME303
W18A Connor O'Shea
Angus Worrall
Wed 18:00 19:00 1-10 Gold G09
Wed 19:00 21:00 1-10 FluteME303
W18B Melena Jordanova
Dong Luo
Wed 18:00 19:00 1-10 BUS 114
Wed 19:00 21:00 1-10 Oboe ME304
H13A Emily Chen
Yutian Li
Thu 13:00 14:00 1-10 Gold G03
Thu 14:00 16:00 1-10 Oboe ME304
H13B Michael Kedar
James Ye
Thu 13:00 14:00 1-10 Law 301
Thu 14:00 16:00 1-10 FluteME303
H15A Connor O'Shea
Marlene Baquiran
Thu 15:00 16:00 1-10 Webst 250
Thu 16:00 18:00 1-10 Oboe ME304
H15B Ryan Fallah
Michael Manansala
Thu 15:00 16:00 1-10 ElecEngG10
Thu 16:00 18:00 1-10 FluteME303
F13A Jashank Jeremy
Selina Chua
Fri 13:00 14:00 1-10 Mat 313
Fri 14:00 16:00 1-10 KoraME307
F13B Aydin Itil
Yunzhu Julie Duan
Fri 13:00 14:00 1-10 Webst 250
Fri 14:00 16:00 1-10 Oboe ME304
F13C Sam Lazarus
Callum Avery
Fri 13:00 14:00 1-10 Law 101
Fri 14:00 16:00 1-10 FluteME303

Back to top

COMP1521 19T2 (Computer Systems Fundamentals) is powered by WebCMS3
CRICOS Provider No. 00098G